Aromaty

Zastosowania oferowanych aromatów

Napoje gazowane i niegazowane z zawartością soku lub bez soku, napoje typu Nearwater z naturalnej wody mineralnej, napoje funkcjonalne, bezalkoholowe napoje słodowe (aromaty oraz gotowe aromatyzowane bazy do bezalkoholowych napojów słodowych), napoje piwne i piwa smakowe (aromaty, ekstrakty i kompozycje smakowo-zapachowe, gotowe aromatyzowane syropy do napojów piwnych Radler), cydry, herbata i kawa, wyroby cukiernicze i piekarnicze, lody, produkty branży mleczarskiej, keczupy, majonezy, sosy i mieszanki przyprawowe.

Wiedza i doświadczenie

Tworzeniem aromatów zajmuje się zespół doświadczonych analityków i flaworystów wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny, posiadający dostęp do kilku tysięcy znanych substancji aromatycznych. Ich umiejętne zastosowanie pozwala tworzyć najbardziej wyszukane nuty zapachowo-smakowe. Odpowiedni dobór substancji lotnych i stałych pozwala uzyskać zarówno odpowiednie odczucie zapachu, jak i smaku gotowych produktów.

Aromaty naturalne

W ostatnich latach nastąpił rozwój rynku aromatów naturalnych. Wzrosło zapotrzebowanie na aromaty naturalne do produktów spożywczych i napojów oraz świadomość konsumentów w tym zakresie. Przy produkcji aromatów naturalnych nasz producent ze szczególną dbałością podchodzi do zapewnienia czystości stosowanych składników, ich naturalnego pochodzenia oraz stabilności w aplikacjach. Są one zgodne ze wszystkimi przepisami europejskiego prawa żywnościowego.